ART / Frames / Ram 5591300

nr 559 1300

Ram

Lenght: ()

1800-tal, 79x65

Condition: slitage

SEK 500

Monday December 22 2008
at 18:35:58

21/12 15:00:46 1      Vinnande bud

Tilgman Keramik