KONST / Ramar / Ram 5464453

nr 546 4453

Ram

27x37, (skador, lagningar, kompletteringar från annan ram)

Utrop:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 13 oktober 2008
kl 16:01:15

12/10 21:29:16 1      100 kr
13/10 10:07:45 2      Vinnande bud

Tilgman Keramik