GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Praktvas 6776362

nr 677 6362

Praktvas

Imari, 1700-tal, höjd: 77

Kondition: skador

Utrop:

10.000 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 24 januari 2011

23/1 10:58:59 1      Vinnande bud

Imariporslin