GLASS & CERAMICS / Ceramics / Porcelain 12156093
nr 1215 6093
PORCELAIN
13 pieces, China. Height: 3 - 8, wear, damages.
13 delar, Kina. Höjd: 3 - 8
Condition: slitage, skador
SEK 600
Monday November 5 2018
at 18:03:26
100 kr
150 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr
450 kr (Robot)
6
PORCELAIN
Condition: slitage, skador
nr 1215 6093
PORCELAIN
13 delar, Kina. Höjd: 3 - 8
Condition: slitage, skador
Estimate: | 500 |
Sold: | SEK 600 |
Monday November 5 2018 |