GLASS & CERAMICS / Ceramics / Porcelain 10717028

nr 1071 7028

PORCELAIN

6 pieces, Blåvitt kompaniporslin, wear, nagg.

6 delar, Blåvitt kompaniporslin

Condition: slitage, nagg

1000

SEK 1100

Monday November 28 2016
at 18:31:18