GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 17334188
nr 1733 4188
Porslin
7 delar, 1950-tal, diverse. Bland annat "Jarup" Deco, Längd: 21-36. Höjd: 13 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 19:44:53
17/10 10:59:38
300 kr
20/10 09:24:54