ÖVRIGT / Leksaker / Plåtleksaker 14808328

nr 1480 8328

Plåtleksaker

2 st, bland annat Rocket Racer. Längd: 19-31 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 19:10:23