ÖVRIGT / Leksaker / Plåtleksak 11105244
nr 1110 5244
Plåtleksak
leksaksbil, Japan, Ford, längd: 31 cm, mekanisk
Kondition: bruksslitage,skadad vindruta
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 22 maj 2017
kl 20:48:39
22/5 20:02:18
22 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal
Oxford chair
Producerad av Fritz Hansen, Danmark.