ÖVRIGT / Leksaker / Plåtbilar 8963642
nr 896 3642
Plåtbilar
2 st, modell äldre
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 maj 2014
kl 19:51:03
26/5 08:58:10