SILVER & METAL / Silver / Wallet 9579689
nr 957 9689
WALLET
silver gilt, 19th century, length: 8 cm,
Förgyllt silver, 1800-tal, längd: 8 cm
800
SEK 600
Monday April 27 2015
at 18:43:55
25/4 16:24:36
500 kr
26/4 20:20:56