MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Plaids 13005238
nr 1300 5238
PLAIDS
2 pcs, sami craft, 130x180 cm, wear, damages.
2 st, Samearbete, 130x180 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 400
Monday January 13 2020
at 20:27:11
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
200 kr
350 kr