MÖBLER / Bord / Piedestal 7674005

nr 767 4005

Piedestal

Trä, tidigt 1900-tal, höjd: 99

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

550 kr

måndag 16 juli 2012
kl 17:14:28