GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Piedestal 12476207
nr 1247 6207
Piedestal
+ kruka, 2 delar, Porslin, Gustafsberg 1899. Höjd: 88 + 25, Reliefmotiv med tistel
Kondition: slitage, skador, Piedestal med spricka, Kruka med Nagg,
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:50:49
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr