MÖBLER / Bord / Piedestal 5908489
nr 590 8489
Piedestal
höjd. 93
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 juli 2009
kl 17:46:11
12/7 22:58:26
13/7 08:15:17
150 kr