MISCELLANEOUS / Musical Instruments / Pianoharpa 14545146
nr 1454 5146
Pianoharpa
Sverige Längd: 84 cm. Width: 42 cm, height: 72 cm cm, med 2st extra rullar,
Sverige Längd: 84 cm. Djup: 42 cm. Höjd: 72 cm, med 2st extra rullar
Condition: slitage, skador
1000
SEK 500
Monday Mars 14 2022
at 18:12:37
10/3 07:37:50