GLASS & CERAMICS / Ceramics / Brush vase 6558063

nr 655 8063

BRUSH VASE

19th century, China, height: 25, nagg.

1800-tal, Kina, höjd: 25

Condition: nagg

100

SEK 1500

Monday September 6 2010
at 17:43:12