MÖBLER / Bord / Pelarbord 16958227

nr 1695 8227

Pelarbord

nyrokoko, björk. Diameter: 69 cm, höjd: 76 cm

Kondition: skador,

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 april 2025
kl 18:34:15

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.