MÖBLER / Bord / Pelarbord 6274619
nr 627 4619
Pelarbord
Nyrokoko, längd: 88, djup: 60, höjd: 58
Kondition: slitage, skador, bordsskiva lös
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 mars 2010
kl 17:59:26
1/3 15:54:36