MÖBLER / Bord / Pelarbord 7574223
nr 757 4223
Pelarbord
1800-tal, dia 50 h, 72
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 maj 2012
kl 18:49:31
4/5 23:27:23
6/5 09:51:27
200 kr