FURNITURE / Tables / Pedestal table 10112199
nr 1011 2199
PEDESTAL TABLE
19th century, length: 68 cm, width: 41 cm, height: 72 cm,
1800-tal, längd: 68 cm, djup: 41 cm, höjd: 72 cm
Condition: slitage
SEK 200
Monday January 11 2016
at 18:24:42
100 kr
150 kr