MÖBLER / Bord / Pelarbord 13486361

nr 1348 6361

Pelarbord

längd: 60 cm, djup: 45 cm, höjd: 57 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

måndag 21 september 2020
kl 18:20:43