KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 3854565
nr 385 4565
Pasteller
1 par, C Hallden, 1800-tal, 24x39
Utrop:
300 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 november 2005
500 kr
800 kr
1.000 kr