ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Parti tyger 9255082
*
nr 925 5082
Parti tyger
50/ 60-tal, Bla Stig Lindberg, Lustgården
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 20:18:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/11 17:11:26
1
Vinnande bud
16/11 12:39:23
2
600 kr
16/11 12:39:23
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lustgården textilier tyger vintage
-
8012 Handväskor
2 st, The Bridge, modell äldre, skinn. Längd: 26-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:55
-
8190 Portfölj
ljust läder. Bredd: 43 cm, höjd: 35 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:22
-
8257 Väggbonad
Egypten, Jaquardvävd, omkring sekelskiftet 1900,19..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
*
Parti tyger
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5082
Parti tyger
50/ 60-tal, Bla Stig Lindberg, Lustgården
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 13/11 17:11:26 | 1 | Vinnande bud |
| 16/11 12:39:23 | 2 | 600 kr |
| 16/11 12:39:23 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lustgården textilier tyger vintage
-
8012 Handväskor
2 st, The Bridge, modell äldre, skinn. Längd: 26-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:55 -
8190 Portfölj
ljust läder. Bredd: 43 cm, höjd: 35 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:22 -
8257 Väggbonad
Egypten, Jaquardvävd, omkring sekelskiftet 1900,19..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33



