GLASS & CERAMICS / Ceramics / Porcelain 10335627

nr 1033 5627

PORCELAIN

China, 10 del, nagg, cracks, repairs.

Kina, 10 del

Condition: nagg, sprickor, lagningar

300

SEK 100

Monday April 25 2016
at 18:55:02

24/4 21:46:45 1      Vinnande bud