GLASS & CERAMICS / Ceramics / Porcelain 10335627
nr 1033 5627
PORCELAIN
China, 10 del, nagg, cracks, repairs.
Kina, 10 del
Condition: nagg, sprickor, lagningar
300
SEK 100
Monday April 25 2016
at 18:55:02
24/4 21:46:45