GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Parti porslin 10166265
nr 1016 6265
Parti porslin
Kina, 7 del
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 februari 2016
kl 20:54:01
100 kr
150 kr
200 kr
600 kr