ÖVRIGT / Diverse / Parti plåtburkar 5508142
nr 550 8142
Parti plåtburkar
7 st, olika märken
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 november 2008
kl 17:17:26
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr