UR & KLOCKOR / Övriga ur / Parti fickur 16285197
nr 1628 5197
Parti fickur
diverse, modell äldre
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:38:51
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Parti fickur
Kondition: slitage, skador
nr 1628 5197
Parti fickur
diverse, modell äldre
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 400 kr |
måndag 17 juni 2024 |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Helsingfors 400 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Helsingfors 400 kr