KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15636072
nr 1563 6072
Marianne Lundblad
(f. 1930), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Landskap med får. Signerade. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 33x36 - 35x42 cm
Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 september 2023
kl 19:32:49
11 sep
Specialauktion Marianne Lundblad
Läs mer om Specialauktion Marianne Lundblad
Marianne Lundblad
Läs mer om Marianne Lundblad