KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17281022
nr 1728 1022
Ulf Lundell
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Stilleben med blommor i vas, monogramsignerad UL. Olja på duk. 69x86 cm, yttermått inklusive ram: 73x91 cm
Ulf Lundell, svensk musiker, författare och målare född i Stockholm 1949.
Utrop:
8.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 29 september 2025
kl 19:52:41
5.000 kr
5.200 kr
- Klassiska
29 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Ulf Lundell
Läs mer om Ulf Lundell