KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17024050
nr 1702 4050
Tomas Mandel
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, Boo Kyrka, Värmdö. Signerad. Olja på duk, 50x28 cm, yttermått inklusive ram: 61x40 cm
Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 maj 2025
kl 18:46:03
13/5 12:42:15