KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11525009
nr 1152 5009
Tiina Tammetalu
(f. 1961), Estland
Oljemålning, Signerad och daterad 1991, "Udune Maastik", 4x9 cm
Tiina Tammetalu, estnisk bildkonstnär född 1961.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:48:15
11/12 17:46:01