KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14861008

nr 1486 1008

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Oljemålning, Porträtt av Yukiko Duke. Signerad, daterad 1994. Olja på duk, 90x82 cm, oramad

Utrop:

7.000 kr

Såld:

5.400 kr

måndag 29 augusti 2022
kl 18:29:14

     3.200 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     3.600 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     4.000 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)

  • Klassiska
  • 29 aug

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas