KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332153

nr 1233 2153

Simon Sörman (1905-1963). Signerad, daterad -43, "Sommardag vid havet". Olja på pannå, 32 X 40

Kondition: färgbortfall

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 februari 2019
kl 18:29:27

4/2 15:56:00 1      Vinnande bud