KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13062123
nr 1306 2123
signerad MA, troligen Maj Arnell, figurer. Olja på pannå, 30x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:05:57
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)