ART / Oil paintings / Oil painting 6492028
nr 649 2028
OIL PAINTING
signed. Beduiner, 60x92, wear.
Signerad. Beduiner, 60x92
Condition: slitage
1000
SEK 2200
Monday August 2 2010
at 18:29:14
1.700 kr
800 kr
1.100 kr
1.500 kr
2.100 kr