KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16936069
nr 1693 6069
Signerad Agn Krag, fruktstilleben. Olja på duk, 32x87 cm, yttermått inklusive ram: 52x108cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 april 2025
kl 18:05:04
100 kr
150 kr