KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16936069

nr 1693 6069

Signerad Agn Krag, fruktstilleben. Olja på duk, 32x87 cm, yttermått inklusive ram: 52x108cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 14 april 2025
kl 18:05:04