KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15821002

nr 1582 1002

Salum Mussa (1926-1999), Tanzania, oramad. Signerad. Olja på pannå, Inköpt 1992,31x30 cm

Kondition: slitage,

Utrop:

3.000 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 27 november 2023
kl 19:45:53

  • Klassiska
  • 27 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska