KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15103033

nr 1510 3033

Rosa Ekelund

(f. 1933), Sverige

Oljemålning, "Cykeltur". Signerad -88. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 45x36 cm

Rosa Ekelund, svensk målare född 1933.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 12 december 2022
kl 20:16:38

  • Tema
  • 12 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Rosa Ekelund

Läs mer om Rosa Ekelund