KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12678053

nr 1267 8053

Rolf Dalin

(f. 1934), Sverige

Oljemålning, Skånegård. Signerad Dalin, olja på plåt, 34x32 cm

Rolf Dalin, född 1934 i Malmö, svensk målare.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 5 augusti 2019
kl 19:26:36

4/8 15:54:02 1      Vinnande bud

Rolf Dalin

Läs mer om Rolf Dalin