KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524252
nr 1352 4252
Oidentifierad konstnär. Träd i vinterlandskap. Signerad Sinka. Olja på duk, 102x116 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:58:14
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr