KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15989123
nr 1598 9123
Oidentifierad konstnär. Signerad, Syrener. Signerad, daterad 1964. Olja på pannå, 33x47 cm, yttermått inklusive ram: 41x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 februari 2024
kl 19:26:10
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)