KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9096473
nr 909 6473
Oidentifierad konstnär, signerad, Sven i Rosengård, 1800-tal, 31 x 24
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 september 2014
kl 18:38:24
100 kr
250 kr
200 kr