KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16893198
nr 1689 3198
Oidentifierad konstnär. Signerad Östberg, -39, hamnmotiv. Olja på duk, 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 51x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 mars 2025
kl 20:57:31
24/3 20:48:55