KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12555057

nr 1255 5057

Oidentifierad konstnär. Signerad L Walin, -147, blomsterstilleben. Olja på duk, 61x46

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 20 maj 2019
kl 19:43:34