KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14624065
nr 1462 4065
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -66, "Orfeus". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 48x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:25:38
19/4 21:31:33
100 kr
21/4 03:40:03