KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15816144
nr 1581 6144
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad YT 1929, Religiöst motiv. Olja på pannå. Diameter: 27 cm, yttermått inklusive ram: 44x44 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 november 2023
kl 18:42:00
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)