KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15696145
nr 1569 6145
Oidentifierad konstnär. Man med värja. Olja på pannå, ej signerad, 23x17 cm, yttermått inklusive ram: 35x29 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 20:35:00
300 kr
350 kr
400 kr