KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13431018

nr 1343 1018

Oidentifierad konstnär. Gatumotiv Stockholm. Signerad, -44. Olja på pannå, 32x23 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 18:36:51

24/8 17:00:22 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 24 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm