KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15989275

nr 1598 9275

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, sjöboden. Olja på duk, 52x43 cm, yttermått inklusive ram: 55x46 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 februari 2024
kl 20:15:11

19/2 17:32:16 1      Vinnande bud