KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16716246
nr 1671 6246
Oidentifierad konstnär. Alplandskap. Signerad. Olja på duk, 59x72 cm, yttermått inklusive ram: 72x85 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 januari 2025
kl 19:52:53